Cena poroża – ile kosztuje kg poroża?

Zbieranie zrzutów jelenia, łosia, renifera czy daniela jest ciekawą formą dodatkowego zarobku. Warto wiedzieć, że cena poroża rośnie z roku na rok, dlatego też coraz więcej osób udających się do kompleksów leśnych rozgląda się również za zrzutami, dzięki którym mają okazję zwiększyć swój budżet. Ile kosztuje kg poroża? Jakie są ceny skupu poroża? Sprawdź naszą ofertę i zobacz, że współpraca z naszym skupem jest naprawdę opłacalna – zapraszamy.

Od wielu lat prowadzimy skup zrzutów zwierząt jeleniowatych na terenie całej Polski i nie tylko

Skup rogów – cennik

Zbieranie zrzutów jest zajęciem, które z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Nic w tym dziwnego – jest to nie tylko ciekawe zajęcie na świeżym powietrzu, ale również sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy – oczywiście w pełni legalny sposób. Cena poroża za kg stale rośnie, dzięki czemu najlepsi zbieracze, którzy są stanie zebrać w ciągu roku nawet 60-70 kg poroża, są w stanie zarobić nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. I takie właśnie pieniądze czekają na naszych klientów – zapraszamy z tego miejsca do współpracy z naszym skupem poroży.

Ceny poroża na skupie – od czego zależą?

Ceny poroży jeleni, danieli, łosi czy reniferów uzależnione są mocno od ich stanu; na skupie możesz sprzedać każdy rodzaj zrzutu, zaczynając od popękanych, uszkodzonych itp.

Najbardziej pożądane są poroża jeleni, przez co są one najdroższe.

Niektóre poroża posiadają niestandardową formę; są to tzw. myłkusy; rzadko spotykany kształt znacząco podnosi cenę poroża.

Wraz z wielkością rośnie waga, dzięki czemu za jeden okaz możesz dostać znacznie więcej pieniędzy.

Cena poroża za kg uzależniona jest również od koloru; najwięcej warte są zrzuty o ciemnej barwie, a najmniej te, które praktycznie straciły kolor (białe).

Skup zrzutów – cena za kilogram 2021

Ile płacimy za poroże? To zależy. Główną zasadą skupu jest kupowanie na kilogramy. Jak już wspomnieliśmy – cena uzależniona od kilku czynników jak stan, rodzaj czy kształt. Dlatego też rzadko kiedy podajemy sztywną stawkę za kilogram poroża. Warto wiedzieć, że cena często się zmienia – inna była w 2019 roku, a jeszcze inna w 2020 roku. Możemy przytoczyć jednak średnią cenę – w zależności od stanu cena poroża za kilogram wynosi od 50 zł do 105 zł. My jednak nie sugerujemy się żadnym kluczem. Jesteś w posiadaniu poroża i nie wiesz, ile jest warte? Skontaktuj się z nami – prześlij nam zdjęcia i napisz wagę zrzutów. Na tej podstawie dokonamy wyceny specjalnie dla Ciebie. Masz inne pytania? A może interesuje Cię stała współpraca z nami? Odezwij się do nas – serdecznie zapraszamy.

Gdzie można sprzedać poroże jelenia, łosia, daniela i renifera?

Zastanawiasz się, gdzie sprzedać poroże jelenia w dobrej cenie? Lub nad tym, jaka cena za kg poroża jelenia będzie odpowiednia? Jeśli tak to jesteś w dobrym miejscu. Od wielu lat prowadzimy skup zrzutów zwierząt jeleniowatych na terenie całej Polski i nie tylko. Dlaczego właśnie nasz skup poroża? 

Ceny, które oferujemy, są najkorzystniejsze na rynku – przekonaj się już dziś i ciesz się z dodatkowych pieniędzy w miłej formie. Zachęcamy również do rozpoczęcia stałej współpracy z nami. Potrzebujesz więcej informacji? Napisz lub zadzwoń do nas – odpowiemy na każde Twoje pytanie – skuporoza.eu.

Dysponujesz zrzutem jelenia, daniela, łosia czy renifera? Odezwij się do nas!

Jeżeli posiadasz duże ilości poroża i interesuję Cię ich sprzedaż, skontaktuj się z nami, rozpocznij współpracę i ciesz się najlepszymi cenami na rynku!