O nas

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem. Od początku działalności naszym głównym obszarem działań jest skupowanie poroży jeleni, danieli, łosi czy reniferów. Pozyskujemy zrzuty z całej Polski i nie tylko.

Skup poroża jelenia, daniela, łosi i reniferów

Interesuje Cię sprzedaż hurtowa? A może chciałbyś z nami współpracować? Nie widzimy w tym problemu – a wręcz cieszymy się z tego powodu! Jeżeli co roku wybierasz się do lasu i jesteś w posiadaniu większej ilości zrzutów, koniecznie odezwij się do nas. Cena za hurt jest o wiele wyższa, dzięki czemu będzie to opłacalne przede wszystkim dla Ciebie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu – skuporozy.eu.

Nie odmawiamy nikomu – współpracując z naszym skupem, masz szansę sprzedać każdy zrzut.

Niezależnie od tego, w jakim jest stanie – odkupimy od Ciebie nawet takie poroża, które są połamane, pokruszone czy z ubytkami. Oferujemy najlepsze ceny na rynku, dzięki czemu masz szansę zarobić dodatkowo pieniądze z tak przyjemnej aktywności, jaką jest zbieranie zrzutów.

Dysponujesz zrzutem jelenia, daniela, łosia czy renifera? Odezwij się do nas!

Jeżeli posiadasz duże ilości poroża i interesuję Cię ich sprzedaż, skontaktuj się z nami, rozpocznij współpracę i ciesz się najlepszymi cenami na rynku!